Computer Cooler 60mm 6cm 3 Pin Cooling Fan Silent

Computer Cooler 60mm 6cm 3 Pin Cooling Fan Silent

Прегледи: 10390 Шифра: 6cm
Достапен: Има залиха
100.00ден без ДДВ: 100.00ден
Количина: Купи

Компјутерски Кулер 6цм

вентилатор со димензија 6цм х 6цм

приклучок: 3pin