VGA Cooler 8cm aluminium silver

VGA Cooler 8cm aluminium silver

Прегледи: 9530 Шифра:
Достапен: Има залиха
250.00ден без ДДВ: 250.00ден
Количина: Купи

ВГА Кулер 8цм алуминиум/сребрен

димензија на перката 5,5цм

горен дијаметарна ладилникот: 12цм х 9,2см

долен дијаметар на ладилникот: 9цм х 7,7см

растојание помеѓу држачите за фиксирање: 8,2цм

тип на приклучок: 2pin