VGA Cooler 5.5cm silver

VGA Cooler 5.5cm silver

Прегледи: 10327 Шифра:
Достапен: Има залиха
150.00ден без ДДВ: 150.00ден
Количина: Купи

ВГА Кулер 5.5цм сребрен алуминиум

димензија на перката: 4цм x 4цм

надворешен дијаметарна ладилникот: 7,4цм х 4,8см

растојание помеѓу држачите за фиксирање: 5,5цм

тип на приклучок: 2pin