Maxell DVD+RW 4.7GB 8X 10S D/V

Maxell DVD+RW 4.7GB 8X 10S D/V

Прегледи: 8705 Производител: Maxell
Шифра: 275670
Достапен: Има залиха
400.00ден без ДДВ: 338.98ден
Количина: Купи

Maxell ДВД+РВ празен диск за повеќе снимања (8X брзина на снимање/бришење)

Pro-X Takumix, 120min Video, 4.7GB Data, 8x Speed, Single Sided
DVD+RW можност за повеќе снимања/пребришувања
10парчиња во пластична кутија за чување