-25% Laptop adapter Lenovo 20V / 4.5A - pin head Carbon / Yoga

Laptop adapter Lenovo 20V / 4.5A - pin head Carbon / Yoga

Прегледи: 10394 Производител: Lenovo
Шифра:
Достапен: Има залиха
1,200.00ден 900.00ден без ДДВ: 900.00ден
Количина: Купи