Веб страната користи основни "cookies" со цел да овозможи најдобро корисничко искуство. Продолжувајќи ја посетата на оваа веб страна се согласувате на користењето на cookies.

Прочитајте повеќе за нашата cookie политика тука.
Категории

Premium Computers

Office & Home Mesh Chair NAPOLI Black Modern Adjustable with Metal Base Ново
• квалитетен стол со мрежеста облога идеален за долготрајна употреба во канцеларија или домашни..
3,990.00ден
Без ДДВ: 3,990.00ден
Office & Home Mesh Chair Monti Large HS Black Ново
• квалитетен стол со мрежеста облога идеален за долготрајна употреба во канцеларија или домашни..
4,500.00ден
Без ДДВ: 4,500.00ден
Office & Home Mesh Chair TORINO Big Black Modern Ново
• квалитетен стол со мрежеста облога идеален за долготрајна употреба во канцеларија или домашни..
4,200.00ден
Без ДДВ: 4,200.00ден
Office & Home Mesh Chair ERGONOMIC Black Modern Adjustable with Metal Base Ново
• квалитетен стол со мрежеста облога идеален за долготрајна употреба во канцеларија или домашни..
4,790.00ден
Без ДДВ: 4,790.00ден
Office & Home Mesh Chair ErgoMax 780 Large with Leg Support Black Ново
• квалитетен анатомски стол со мрежеста облога идеален за долготрајна употреба во канцеларија и..
6,900.00ден
Без ДДВ: 6,900.00ден
Gaming Desk Carbon Metal Wood Black with Decals 120x60x75 Ново
Gaming Desk Carbon Metal Wood Black with Decals Size: 120cm x 60cm x 75cm Weight load capacity: 11..
6,990.00ден
Без ДДВ: 6,990.00ден
Gaming Chair Monster X-Series ADD RGB 001 LED Light with Remote Control Ново -12%
Голем и удобен гејмерски стол со модерен и иновативен дизајн, изработен од цврсти и квалитетни матер..
12,490.00ден 10,990.00ден
Без ДДВ: 10,990.00ден
Gaming Chair Scorpio GC140 Red & Black Ново -15%
Голем и удобен гејмерски стол со модерен и иновативен дизајн, изработен од цврсти и квалитетни ..
9,990.00ден 8,500.00ден
Без ДДВ: 8,500.00ден
Gaming Chair Dragon Blue Racing 030 Black & Blue Ново
Голем и удобен гејмерски стол со модерен и иновативен дизајн, изработен од цврсти и квалитетни ..
7,500.00ден
Без ДДВ: 7,500.00ден
Gaming Chair Shark 135 Black & Red Ново
Armrests: Yes Angle Tilt lock: Yes Castor size and material: 50 mm / 2", PVC Seat height (cm..
6,500.00ден
Без ДДВ: 6,500.00ден
Kingston A400 480GB SATA3 2.5" Internal SSD 10x Faster Ново -5%
Kingston A400 480GB SATA3 2.5" Internal SSD 10x Faster Kingston A400 solid-state drive drama..
2,000.00ден 1,900.00ден
Без ДДВ: 1,900.00ден
Kingston A400 240GB SATA3 2.5" Internal SSD 10x Faster Ново -12%
Kingston A400 240GB SATA3 2.5" Internal SSD 10x Faster Kingston A400 solid-state drive drama..
1,350.00ден 1,190.00ден
Без ДДВ: 1,190.00ден
CPU AMD Ryzen 7 5700G 8-Core 3.8GHz AM4 20MB BOX w/Radeon Graphics Wraith Stealth Cooler Ново
CPU AMD Ryzen 7 5700G 8-Core 3.8GHz AM4 20MB BOX with Radeon Graphics Wraith Stealth Cooler ..
16,990.00ден
Без ДДВ: 16,990.00ден
Canon Pixma 490 Ink Refill kit pack Black Cyan Magenta Yellow Original Made in Japan Ново Распродадено
Canon Pixma 490 Ink Refill kit Complete Pack Black Cyan Magenta Yellow Original Made in Japan Origi..
2,400.00ден
Без ДДВ: 2,400.00ден
USB 2.0 HUB 4 Port Hi-Speed with 1m cable and power supply port White Punada I-1004 Ново
USB 2.0 HUB 4 Port Hi-Speed with 1m cable and power supply port White Punada I-1004 Size: 99mm(L)..
400.00ден
Без ДДВ: 400.00ден
Tenda Wireless AX Smart Dual-Band Gigabit Router 1800Mbps WiFi6 TX3 Ново
Tenda Wireless AX Smart Dual-Band Gigabit Router 1800Mbps WiFi6 TX3 Faster, More Stable and More ..
3,480.00ден
Без ДДВ: 3,480.00ден
Transcend 256GB JetFlash 790 USB 3.1 Gen1 USB Flash Drive TS256GJF790K Ново -31%
Transcend 256GB JetFlash 790 USB 3.1 Gen1 USB Flash Drive TS256GJF790K USB 3.1 Gen 1 interface C..
2,290.00ден 1,590.00ден
Без ДДВ: 1,590.00ден
Kingston 32GB USB 3.2 Gen1 DataTraveler Kyson Flash Drive 200MBs Extreme Fast Metal Ново -29%
Kingston 32GB USB 3.2 Gen1 DataTraveler Kyson Flash Drive 200MBs Extreme Fast Metal Kingston Data..
550.00ден 390.00ден
Без ДДВ: 390.00ден
18 LED MS FREEZE R500 RGB Gaming kit 3x RGB Fans 12cm 7color + RGB Controller combo Ново -54%
18 LED MS FREEZE R500 RGB Gaming kit 3x RGB Fans 12cm 7color + RGB Controller combo Комплет од 3х..
2,590.00ден 1,200.00ден
Без ДДВ: 1,200.00ден
ASUS PRIME Z590M-PLUS LGA1200 HDMI DisplayPort Type-C Thunderbolt ADDRGB Gaming Motherboard Aura Sync Ново -44%
ASUS PRIME Z590M-PLUS LGA1200 HDMI DisplayPort Type-C Thunderbolt ADDRGB Gaming Motherboard Aura Syn..
12,590.00ден 6,990.00ден
Без ДДВ: 6,990.00ден
ASUS TUF GAMING B560M-PLUS Motherboard LGA1200 Intel Optane DTS HDMI PCIe4.0 Aura Sync Ново -7%
ASUS TUF GAMING B560M-PLUS Motherboard LGA1200 Intel Optane DTS HDMI PCIe4.0 Aura Sync Intel®..
8,590.00ден 7,950.00ден
Без ДДВ: 7,950.00ден
ASUS PRIME A520M-K AM4 Ryzen 2xDDR4 HDMI 6xUSB3.2 m.2 Motherboard Ново -15%
ASUS PRIME A520M-K AM4 Ryzen 2xDDR4 HDMI 6xUSB3.2 m.2 Motherboard AMD A520 (Ryzen AM4) micro ATX ..
3,890.00ден 3,290.00ден
Без ДДВ: 3,290.00ден
Transcend 128GB MicroSDXC UHS-I Class 10 U3 V30 A1 Memory Card (TS128GUSD300S) Ново -23%
Transcend 128GB MicroSDXC UHS-I Class 10 U3 V30 A1 Memory Card (TS128GUSD300S) Compliant with App..
1,290.00ден 990.00ден
Без ДДВ: 990.00ден
MS BANK M300 10000mAh Power Bank Phone Charge 5V-2.1A Micro USB+TYPE-C Ново
MS BANK M300 10000mAh Power Bank Phone Charge 5V-2.1A Micro USB+TYPE-C pn.: MSP80010 Dimensions ..
1,200.00ден
Без ДДВ: 1,200.00ден