Категории

USB Вентилатори

USB Вентилатори
Прикажи:
Сортирај по:
USB FAN 816F 4in Portable Air Cooler for Laptop Power bank Office -3%
УСБ ВЕНТИЛАТОР 4инчи (10,16см) се поврзува на Лаптоп, Десктоп Компјутер, полнач за мобилен телефо..
300.00ден 290.00ден Без ДДВ: 245.76ден
USB FAN 819F 6in - Metal Portable Air Cooler for Laptop Power bank Office -22%
УСБ ВЕНТИЛАТОР 6инчи (15,24см) Метален се поврзува на Лаптоп, Десктоп Компјутер, полнач за мобиле..
450.00ден 350.00ден Без ДДВ: 296.61ден
УСБ ВЕНТИЛАТОР 8инчи (20,32см) Метален се поврзува на Лаптоп, Десктоп Компјутер, полнач за мобиле..
650.00ден Без ДДВ: 550.85ден
USB FAN F005 Flexible Portable Air Cooler for Laptop Power bank Office -40%
УСБ ВЕНТИЛАТОР се поврзува на Лаптоп, Десктоп Компјутер, полнач за мобилен телефон, или преносна ..
150.00ден 90.00ден Без ДДВ: 76.27ден
USB FAN F007 Portable Air Cooler for Android Power bank -40%
УСБ ВЕНТИЛАТОР со микро УСБ приклучок се поврзува на сите таблети и мобилни телефони кои поддржув..
150.00ден 90.00ден Без ДДВ: 76.27ден