Категории

Адаптeри

Адаптeри
Прикажи:
Сортирај по:
Laptop Adapter Asus & Acer 19V / 2.37A - pin 4.0*1.35 Распродадено
..
900.00ден Без ДДВ: 900.00ден
Laptop Adapter compatible for Asus & Acer 19V / 3.42A - pin size 4.0mm x 1.35mm 65W Power: 65..
900.00ден Без ДДВ: 900.00ден
Laptop Adapter Fujitsu 20V / 3.25A - pin 5.5*2.5 Распродадено
    ..
900.00ден Без ДДВ: 900.00ден
    ..
900.00ден Без ДДВ: 900.00ден
    ..
900.00ден Без ДДВ: 900.00ден
Dual Voltage 100V/240V AC100V-240V 50/60Hz Input Current: 1.5A Output: DC 20V, 2.25A 45W ..
900.00ден Без ДДВ: 900.00ден
Laptop adapter Lenovo 20V/4.5A-pin 7.9*5.5 (PA-1900-081) Voltage: 100V-240V (Input), 19V (Output)..
900.00ден Без ДДВ: 900.00ден