USB 2.0 HUB 4 Port Hi-Speed with On/Off Switch - White

USB 2.0 HUB 4 Port Hi-Speed with On/Off Switch - White

Производител: Punada
Шифра: A035
Достапен: Има залиха
250.00ден без ДДВ: 250.00ден
Количина: Купи

USB2.0 HUB 4 Port Hi-Speed with individual 4x On/Off Switch - Black

УСБ2.0 раздвојник од 1 во 4 приклучоци со 4 посебни прекинувачи