Laptop Skin YH-024 Protective Art Cover for Notebook

Laptop Skin YH-024 Protective Art Cover for Notebook

Шифра: YH-024
Достапен: Има залиха
250.00ден без ДДВ: 250.00ден
Количина: Купи

Laptop Skin YH-024

Налепници за лаптоп

Водоотпорни и отпорни на гребење. Го заштитува лаптопот од површински оштетување и му дава уникатен и модерен дизајн!

Изработени од висококвалитетен винил со лесно отстранливо лепило,

Испечатени во дигитална технлогија, квалитетни слики со различни мотиви,

Лесно се нанесува и отстранува и при тоа не остава траги на лаптопот.

Достапни во универзална големина која лесно се оформува со ножици за да одговара на димензијата на сите лаптопи!

 

Ознаки: laptop, лаптоп