-25% HDMI Female to HDMI Female 360 degree angle changer with free rotate

HDMI Female to HDMI Female 360 degree angle changer with free rotate

Прегледи: 12212 Шифра:
Достапен: Има залиха
200.00ден 150.00ден без ДДВ: 150.00ден
Количина: Купи

Адаптер за наставување на HDMI кабел со друг HDMI кабел со можност за ротација во 360степени
HDMI Female-Female приклучок

Ознаки: kabli, adapteri