-18% Car MP3 FM Modulator KC-608 White + Charger 2.1A

Car MP3 FM Modulator KC-608 White + Charger 2.1A

Прегледи: 13383 Шифра: KC-608
Достапен: Има залиха
450.00ден 370.00ден без ДДВ: 370.00ден
Количина: Купи

Car MP3 FM Modulator KC-608 White + Charger 2.1A

МП3 ФМ плеер за во автомобил
репродукција од Мемориска Картичка, УСБ стик, МП3 плеер, Мобилен телефон, ЦД/ДВД плеер...
далечински управувач
Вградена опција за брзо полнење на мобилни телефони и таблети 2.1А
Micro USB, 3.5mm audio plug, Nokia plug