Laptop Sleeve 12" - 13" Red / Black Dual Face Lenovo Ideapad

Laptop Sleeve 12" - 13" Red / Black Dual Face Lenovo Ideapad

Прегледи: 15056 Производител: Lenovo
Шифра: Ideapad 12"
Достапен: Има залиха
250.00ден без ДДВ: 250.00ден
Количина: Купи

Laptop Sleeve 12" - 13" Red / Black Lenovo Ideapad

Футрола за Лаптоп Lenovo Ideapad
со две лица црвена боја / црна боја

Ознаки: tablet, таблет, sleeve, futrola