-20% 5m Audio Cable 3.5mm Male to 3.5mm Female Stereo

5m Audio Cable 3.5mm Male to 3.5mm Female Stereo

Шифра:
Достапен: Има залиха
250.00ден 200.00ден без ДДВ: 200.00ден
Количина: Купи

Cable 3.5M x 3.5F 5m

Продолжен аудио кабел 3.5М-Ж - 5 метри