Mobile Universal Phone Holder Car Windscreen Dashboard Mount 360° Rotate

Mobile Universal Phone Holder Car Windscreen Dashboard Mount 360° Rotate

Шифра: RG1511
Достапен: Има залиха
200.00ден без ДДВ: 200.00ден
Количина: Купи

Држач за мобилен телефон за во автомобил

- се подесува по ширина со што одговара на сите модели на мобилни телефони
- основата се ротира за да може да се добие посакуваната положба
- лесно се фиксира и отстранува
- квалитетна изработка