-21% Bluetooth Speaker X6 Stereo Subwoofer Wireless Calls Handsfree MicroSD Card Music White

Bluetooth Speaker X6 Stereo Subwoofer Wireless Calls Handsfree MicroSD Card Music White

Шифра: X6
Достапен: Има залиха
1,000.00ден 790.00ден без ДДВ: 790.00ден
Количина: Купи

Преносен блутут звучник + МП3 плеер со вградени 2 звучници, микрофон и батерија на полнење
Можност за конференциски разговори (вграден микрофон, Hands-free)

поддржува репродукција од:
FM Радио
Блутут уреди (мобилен телефон, лаптоп, таблет...)
Микро СД картичка
USB стик
3.5мм line-in AUX (Мобилен телефон, Таблет, Лаптоп...)
излез за слушалки
Вградена Lithium polymer rechargeable батерија (полнење преку микро УСБ приклучок)
Домет: до 10 метриМоќност:
RMS 6W (2x 3W Stereo)