Maxell CD-R 50pcs 52x 700MB / 80min

Maxell CD-R 50pcs 52x 700MB / 80min

Производител: Maxell
Шифра: 624036
Достапен: Има залиха
600.00ден без ДДВ: 600.00ден
Количина: Купи

Maxell ЦД-Р 50 парчиња 52x 700МБ / 80мин
празен ЦД-Р диск за едно снимање