-20% 1.5m VGA Cable Male to Male High Quality Double Shielded 15pin D-Sub Black

1.5m VGA Cable Male to Male High Quality Double Shielded 15pin D-Sub Black

Прегледи: 7019 Производител: Premium
Шифра:
Достапен: Има залиха
250.00ден 200.00ден без ДДВ: 200.00ден
Количина: Купи

ВГА Кабел 1.5 метри

M-M - (машко-машко) погоден за поврзување на Компјутер со Монитор/Телевизор

Ознаки: kabli, adapteri