-36% Laptop Cooler Stand W003 Aluminium 3x fans

Laptop Cooler Stand W003 Aluminium 3x fans

Прегледи: 4158 Шифра: W003
Достапен: Има залиха
550.00ден 350.00ден без ДДВ: 350.00ден
Количина: Купи

Метална кулер подлога за лаптоп со вградени 3 вентилатори

USB приклучок