Ново Mobile Universal Phone Holder Mount 360° Rotate for Bike Bicycle Scooter Trotinet Ironman

Mobile Universal Phone Holder Mount 360° Rotate for Bike Bicycle Scooter Trotinet Ironman

Прегледи: 120 Шифра:
Достапен: Има залиха
200.00ден без ДДВ: 169.49ден
Количина: Купи

Држач за мобилен телефон за тротинет, велосипед, скутер, мотор...

- се подесува по ширина со што одговара на сите модели на мобилни телефони
- основата се ротира за да може да се добие посакуваната положба
- лесно се фиксира и отстранува