Ново Lenovo Ideapad Tablet Sleeve 10" Black Protective Carry Case

Lenovo Ideapad Tablet Sleeve 10" Black Protective Carry Case

Прегледи: 69 Производител: Lenovo
Шифра: Ideapad 10"
Достапен: Има залиха
250.00ден без ДДВ: 211.86ден
Количина: Купи

Заштитна футрола за таблет со патент изработена од мек заштитен материјал неопрен
димензија: 28см х 19.5см
 

Ознаки: tablet, таблет, sleeve, futrola