Gaming Chair Shark 135 Black & Red

Gaming Chair Shark 135 Black & Red

Производител: Premium
Шифра: 135
Достапен: Има залиха
6,800.00ден без ДДВ: 6,800.00ден
Количина: Купи

Удобен гејмерски стол со уникатен дизајн во црна и црвена комбинација со бел повез
Цврста композитна пластична подвижна основа
Тркалца со силиконска облога идеални за употреба на паркет / ламинат
Бесшумно и меко движење на сите видови подови без оштетување
Ергономска форма на седиште и наслон за грб
Комбинирана квалитетна еко-кожа и мрежа облога на седиште и наслон
Ергономски наслон за грб со механизам за регулација на наслонувањето
Можност за фиксирање на наслонот во работна положба
Пневматски амортизер за висинско подесување на висината на седиштето
Регулирање на силата на наслонот и вграден релакс механизам
Раконаслони со меко сунѓерно полнење и комбинирана еко-кожа и мрежна облога
Вградено перниче за глава за удобно користење
Препорачана дозволена носивост до 120кг 
вклучено упатство, алат и сите потребни материјали за составување

Manufactured by Stolici.mk