Computer Cooler 80mm 8cm 4 Pin Cooling Fan Silent

Computer Cooler 80mm 8cm 4 Pin Cooling Fan Silent

Прегледи: 11187 Шифра: 8cm
Достапен: Има залиха
100.00ден без ДДВ: 100.00ден
Количина: Купи

Компјутерски Кулер 8цм

вентилатор со димензија 8цм х 8цм

приклучок: 4pin molex