-25% 3m Audio Cable 3.5mm Male to 3.5mm Female Stereo

3m Audio Cable 3.5mm Male to 3.5mm Female Stereo

Шифра:
Достапен: Има залиха
200.00ден 150.00ден без ДДВ: 150.00ден
Количина: Купи

Cable 3.5M x 3.5F 3m

Продолжен аудио кабел 3.5М-Ж - 3 метри