MAXELL CD DVD SLEEVES 120pcs Double Capacity for 240 DVD 5x Color Mix

MAXELL CD DVD SLEEVES 120pcs Double Capacity for 240 DVD 5x Color Mix

Производител: Maxell
Шифра:
Достапен: Има залиха
200.00ден без ДДВ: 200.00ден
Количина: Купи

Maxell нуди голем избор на квалитетни футроли за ЦД и ДВД дискови кои се одлични за домашна и канцелариска употреба.

Карактеристики:
• 120 парчиња на повеќекратно употребливи двострани CD/DVD футроли кои може да се прикачат во регистратор за ЦД/ДВД,
• 120 парчиња може да складираат 240 дискови (двострано),
• Достапни во бела боја и повеќе бои
• димензии: 130 x 68 x 143mm
• тежина: 0.535kg